Online Diyet

Neden Online Diyet? 

Sağlıklı ve kişiye özel hazırlanan beslenme programlarıyla ideal kilonuza ulaşmak için veya ideal kilomdayım fakat sağlıklı beslenmeye karar verdim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız ve bunun için yüz yüze görüşmeye yeterli zamanınız da yoksa yapmanız gereken şey çok kolay! Şuan bulunduğunuz yerden bize mail atmanız yeterli

Bu süreçte sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederken, hayat boyu sürdürebileceğiniz bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyoruz!

Takipli online diyet sisteminde, programı uygularken en sevdiğiniz besinleri hayatınızdan çıkarmadan programınızın uygun bir köşesine yerleştiriyoruz. Sağlıklı beslenmek için değişikleri hayatınıza teker teker yerleştirmek uzun dönemli bir başarının anahtarıdır unutmayın!

Online Diyet Nedir?

Bu hizmeti aldığınızda diyetisyene gitmenize gerek kalmadan, her hafta sizin yaşam tarzınıza göre değişiklik yaparak ve aklınıza takılan her soruyu cevaplayarak motivasyonunuzu artırıyoruz. Ayrıca kilo verme durumuzunu değerlendirerek gerekli görülen değişiklikleri sizinle birlikte planlanıyoruz.

Diyette kaçamak yapmaktan kormadan, sizi düzenli takip ederek kaçamaklarınızı keyifli hale getirip nasıl dengeleyeceğinizi anlatıyoruz.

Online Diyet;

1.    Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederek sürdürülebilir sağlıklı bir yaşama başlamanızı sağlar.

2.    Standart listelerin dışında öğün sayısı ve öğün düzeni tamamen size özel hazırlanır.

3.    Kan değerleriniz yorumlanır ve beslenme programınız kan değerlerinize göre uygun bir şekilde yazılır.

4.    Yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız, hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar vb. kriter göz önünde bulundurulur.

5.    Yapılması ve ulaşılması zor listelerin aksine zamanınızı almayacak lezzetli listelerden oluşur.

6.    Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda hızlandırıcı ara programlar ile diyetiniz desteklenir.

7.    Zamanınız size kalır.

8.    Bu programa kayıt olduğunuzda Diyetisyen Meltem Erdağı sizi devamlı takip eder.

Online Diyet Kaydı İçin Neler Yapmalıyım?

Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra; sağlık durumunuzu, beslenme düzeninizi, yaşantınızı ve alışkanlıklarınızın analiz edilmesine yardımcı olması için size gönderilen bilgi formunu doldurup bize gönderiyorsunuz. Doldurduğunuz formun yanı sıra son 6 ay içerisinde yapılmış kan tahlillerinizi, 7 günlük besin tüketim kaydınızı ve yağ/kas ölçümlerinizi bize bilgi@meltemerdagi.com adresine mail olarak göndermelisiniz.

Daha sonra gönderdiğiniz tarihten itibaren 1-5 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilecek, randevularınız planlanacak ve diyet programınız gönderilecek.

Online Diyet Neleri Kapsamaktadır? 

1. Programımız 4 haftalıktır. Programa devam etmeniz gerektiğinde diyetisyeninizle iletişime geçip yeni program için randevu talebinde bulunmalısınız.

2. Programınız gönderilirken randevu tarihiniz belirlenir. Her hafta randevu tarihinde sizinle mutlaka iletişime geçilir. Sonuçlarınız, diyete uyumunuz, sağlık durumunuz,  kilo kaybı vb. tüm etkenleri değerlendirip hem sizin haftalık programınıza göre hem de kilo verme durumunuza göre yeni diyetiniz hazırlanarak 24 saat içerisinde tarafınıza gönderilir.

3. Her hafta farklı bir diyet listesi size özel planlanır.

4. 1 aylık programda randevularınız 7-10 günlük şekilde planlanarak takibiniz yapılır, randevu günlerinde size 24 saat içerisinde dönüş yapılır

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için, kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz yine herhangi bir neden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi maksimum 4 aydır.

Bu programa katıldığınızda sizden neler istenilecek?

1.    Randevu günü; sabah aç karnına, program süresince her zaman kullanacağınız tartıda tartılıp kilonuzu mail atınız.

2.    Diyet programınız süresince beslenme günlüğü tutarak bize gönderiniz.

3.    Randevu tarihlerinizde mail atmayı unutmayınız.

Bu program kimler için uygun değildir?

Hamileler ve 12 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Bu grupta yüz yüze görüşmeleri tavsiye ediyoruz.

Programa dahil olmak için tıklayınız